Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturie Tahiri (Lumja) - O Djale O Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Oh djalo oh oh djalo oh

2x
Kur dal ne qytet shpeshe her nena pom bertet per ty mdogji flak i shkreti marak.

Seq rahat ky shpirti im nese nje dit sdal ntakim xhelozia gjithmone po me djeg dua floket vetem me ti prek

ref2x
Hej ndalu pak se me mbyti ky marak me shikim me bejn magji ata syt e zi

Oh djalo oh

2x
Nuk me rrihet nshpi eja gjum nuk kam ne sy bota le te flas kam me tardhur pas

Seq rahat ky shpirti im nese nje dit sdal ntakim xhelozia gjithmone po me djeg dua floket vetem me ti prek

ref2x
Hej ndalu pak se me mbyti ky marak me shikim me bejn magji ata syt e zi

ref2x
Hej ndalu pak se me mbyti ky marak me shikim me bejn magji ata syt e zi

THE END


Ky tekst u dërgua nga Blendiana Gl


Nuk kemi video për këtë këngë.
Lumturie Tahiri (Lumja) - O Djale O
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Djale O".
3. Video është e këngës "O Djale O", por nuk këndohet nga Lumturie Tahiri (Lumja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):


Komente 0