Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturie Tahiri (Lumja) - Hajde Me Shuplak Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde me shuplak,
Hajde me shuplak,
Hajde me shuplak,
Hajde me shuplak;
Ani sa me mir sonte ta kalojm ket nat,
Ani sa me mir sonte ta kalojm ket nat.

Hajde me shuplak hajde je tuj knu,
Hajde me shuplak hajde je tuj knu,
Ani sa me mir sonte naten me kalu,
Ani sa ma mir sonte naten me kalu.


Ky tekst u dërgua nga Alma


Nuk kemi video për këtë këngë.
Lumturie Tahiri (Lumja) - Hajde Me Shuplak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Me Shuplak".
3. Video është e këngës "Hajde Me Shuplak", por nuk këndohet nga Lumturie Tahiri (Lumja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):


Komente 0