Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturie Tahiri (Lumja) - Luje Vallen Velleshtare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Luje Belin Luje Belin At Belin e hollee At Belin E holle Hidhe Doren Hidhe Doren At Doren Me Kane At Dore me Kajaren

Ref.

Luje Vallen Luj Aman Hajjtt Moj veleshtare hidhe hidhe at Shami at doren me kajaren

Lumja Nana Lumja Nana O Qe Flet Mbi Tye O Qe Flet Mbi Tyee Na Trajnove Na Trajnove Hajt Kto Djemt e Rie

Ref.2x

Luje Vallen Luj Aman Hajjtt Moj veleshtare hidhe hidhe at Shami at doren me kajaren

jee E bukur qik si lulja n'pranver lumi per at djal per nuse qe tmerr

Cucat Meren I Ka Zon Zilia E Qysh Tka Fal Aman Hajt Kjo Perendia


Ky tekst u dërgua nga Alboprinc

Lumturie Tahiri (Lumja) - Luje Vallen Velleshtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luje Vallen Velleshtare".
3. Video është e këngës "Luje Vallen Velleshtare", por nuk këndohet nga Lumturie Tahiri (Lumja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):


Komente 0