Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Lumturie Tahiri (Lumja) - Hajde Shpirt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Sagapo"

Komente

Asnjë Koment

13/07/2013

2013-07-13T12:42:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Shpirt" kënduar nga Lumturie Tahiri (Lumja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Duli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Hajde shpirti, hajde zemra
Ty s'te nderroj per nje mi femra
te kam pa veq nje minut
kembet me jan keput
Ooo me besu s'kam mujt

gjith me than, s'kam besu
Gjersa vet s'te kam taku
E vertet kishte qen se zemra po then

Bukuri pa koment
Bukuri qe t'le pa mend
Ne moment kur t'shikjoj
Tjerat i harroj

2x
Hajde shpirti, hajde zemra
Ty s'te nderroj per nje mi femra
te kam pa veq nje minut
kembet me jan keput
Ooo me besu s'kam mujt

Ti si yll ke piku
E shum zemra ke pushtu
Kush te she ngel pa fjal
I shtohet nje mall

Bukuri pa koment
Bukuri qe t'le pa mend
Ne moment kur t'shikjoj
Tjerat i harroj

2x
Hajde shpirti, hajde zemra
Ty s'te nderroj per nje mi femra
te kam pa veq nje minut
kembet me jan keput
Ooo me besu s'kam mujt

2x
Hajde shpirti, hajde zemra
Ty s'te nderroj per nje mi femra
te kam pa veq nje minut
kembet me jan keput
Ooo me besu s'kam mujtMë Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet