Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturie Tahiri (Lumja) - Qysh E Kam Dashnorin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Qysh e kam dashnorin
shum xheloz oj nan
sun po dal rahat nga shpija
si poliz pom bon

Qysh e kam dashnorin
shum xheloz oj nan
sun po dal rahat nga shpija
si poliz pom bon

e omel dashnia
e idht xhelozia
e lypa e gjeta
si tja boj e shkreta

e omel dashnia
e idht xhelozia
e lypa e gjeta
si tja boj e shkreta

aj se sbohe nami
do ti shkoj per qefi
dot tja boj un politiken
vec ta boj per veti

aj se sbohe nami
do ti shkoj per qefi
dot tja boj un politiken
vec ta boj per veti

e omel dashnia
e idht xhelozia
e lypa e gjeta
si tja boj e shkreta

e omel dashnia
e idht xhelozia
e lypa e gjeta
si tja boj e shkreta


Ky tekst u dërgua nga berlindaist

Lumturie Tahiri (Lumja) - Qysh E Kam Dashnorin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qysh E Kam Dashnorin".
3. Video është e këngës "Qysh E Kam Dashnorin", por nuk këndohet nga Lumturie Tahiri (Lumja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):


Komente 0