Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturie Tahiri (Lumja) - Zemer Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lej lej lej lej lej
Lej lej lej lej lej
Ah Lej lej lej lej lej
Lej lej lej lej lej

Sa filluam zemer nje jete te re
Edhe djelli ngrohte vetem per ne
Te gjithe po mundohen me e prish ket pun
Por aspak o shpirt besa jo nuk muun

Ref.: 2x

Zemra ime zemra jote jan bashku
beso ti je ylli kesaj bote shum te du
xhelozia po vazhdon per ne dy
dashuria nuk ndryshon o shpirt jemi nji

Perse jeta teper esht e veshtire
A do t'ket per ne nje dite me te mire
e kemi dhen fjalen e do ta mbajme
do ti ruajm zemrat nuk do ti ndajme

Ref.: 2x

Zemra ime zemra jote jan bashku
beso ti je ylli kesaj bote shum te du
xhelozia po vazhdon per ne dy
dashuria nuk ndryshon o shpirt jemi nji


Ky tekst u dërgua nga Dea_queen


Nuk kemi video për këtë këngë.
Lumturie Tahiri (Lumja) - Zemer Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer Zemer", por nuk këndohet nga Lumturie Tahiri (Lumja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):


Komente 0