Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lummki - Intro (Feat. Kasap & Katilat Records)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Luum:
po vi me qët sen
me ta dridh keit kët ven
kasap edhe Luum
maje n`men emrin teem

Kasap:
me juve jon katilat
edhe keit emshiri
qoni durt nalt
kur po knon ma i shtiri

Luum:
kallet atmosfera
po vi si herav tjera
un jom bosi i keit bosav
ju jeni veq amatera

kasap:
përpara ta shti flakën
e përmas ty tdel timi
kush ma ka inati
ju rritët tatimii

ref:

e kom feeest
qdo dit e kom feest
kasaap e bon senin
qeshtu e dridhum wenin
katilaat records nuk e lshoin renin eiii
nuk e lshoin renin eiii
nuk e lshojn renin yeaa
Lumkki `Kasapp yeeaaaNuk kemi video për këtë këngë.


Lummki
Featuring: Kasap
Publikimi: 12/05/2009


Lummki - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Lummki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lummki:


Komente 0