Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumni Tershana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Lumni Tershana është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 6 Tetor 2018, Mirjeta Tershana & Lumni Tershana publikojnë videoklipin "Merre"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lumni Tershana

Komente 0