Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lumnije Menxhiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Lumnije Menxhiqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe e lehtë. Më datë 26 Janar 2017, Lumnije Menxhiqi publikon videoklipin "Ne Heshtje Te Dashurova". Për tekstin e së cilës është kujdesur Hivzi Krasniqi. Ndërsa Ylber Asllanaj është kujdesur për muzikën. I tërë projekti është realizuar nën përkujdesjen e producentit të mirënjohur, Milot Binaku. Ndërkaq, ‘BUG Production’ i ka punuar një videoklip të bukur. Këngëtarja Lumnije Menxhiqi ka befasuar me projektin e saj muzikor. Një baladë e cila ka zgjuar vëmendje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Marsida Saraçi

Rudina Delia

Mira Konçi

Alma Bektashi

Tina Shkodra

Liridona Sinani (Dona)

Genta Xhaferi

Sevi

Entela Ilirjani

Gentiana Bujupi


Tags: Lumnije Menxhiqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet