Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Lumnije Menxhiqi & Ilir Shehu - Te Dashuruar Deri Në Qiell  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/11/2012

2012-11-09T23:48:42


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Dashuruar Deri Në Qiell" kënduar nga Lumnije Menxhiqi & Ilir Shehu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lumnije Menxhiqi & Ilir Shehu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lumnije Menxhiqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet