Lumturi Hysa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Lumturi Hysa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore dasmash. Më datë 15 Shtator 2016, Lumturi Hysa publikon videoklipin "Fustani"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dashuri Hysaj

Anida Llanaj

Eriola Çuka Gusho

Evelina

Milex

Blerina

Nazmije Dushullovci

Kristina Xega

Violeta Marniku

Arba Mehmeti


Tags: Lumturi Hysa

Krijo Një Kartolinë