Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturije Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Suharekë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Lumturije Berisha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 30 Nëntor 2018, Lumturije Berisha publikon videoklipin "Malli Ka Emrin Tënd". Teksti i këngës u shkrua nga Agron Jashari....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Liridona Qarri

Shqiponja Muhaxheri

Luljeta Shala

Kumrije Biba

Dona Janova

Besiana Veselaj

Qershore Tafallari

Ylmize Tafallari

Dafina Kastrati (Gjakove)

Lule Bajra

Tags: Lumturije Berisha, Lumturie Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet