Luna Çausholli
Luna Çausholli
Luna Çausholli
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Luna Çausholli është këngëtare. Në Dhjetor 2022, Luna Çausholli merr pjesë në Festivalin e 61-të në RTSH me këngën "Jeten Ta Fal".

Më datë 9 Shtator 2023, Luna Çausholli publikon videoklipin "Under Your Scars".

Më datë 9 Dhjetor 2023, Luna Çausholli publikon videoklipin "Brown Eyes". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Luna Çausholli.

Në Dhjetor 2023, Luna Çausholli merr pjesë në X Factor Albania 5.

Më datë 25 Dhjetor 2023, Luna Çausholli publikon videoklipin "Mora Fjalë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Naim Gjoshi, ndërsa orkestrimi u realizua nga Ilir Selimi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0