Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luna Çausholli - Under Your Scars Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Under Your Scars" kënduar nga Luna Çausholli.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Under Your Scars".

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN
Luna Çausholli
Publikimi: 09/09/2023
Director & Camera: Gentian Kurti
Drone Camera: Rudi Prifti
Keyboard: Igli Rrapaj
Drums: Ledjon Nako
Guitar: Anton Lakuriqi
Mua: Suela CanguLuna Çausholli - Under Your Scars
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Under Your Scars".
3. Video është e këngës "Under Your Scars", por nuk këndohet nga Luna Çausholli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Komente 0