Më mbaj mend (për 1 muaj)

Loni Gashi - Fallin'  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/02/2019

2019-02-28T17:04:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fallin'" kënduar nga Loni Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Loni Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Deborah Dollapi - Fallin'

I keep on fallin'
In and out of love
With you
Sometimes I love ya
Sometimes you make me blue
Sometimes I feel good
At times I feel used
Lovin you darlin'
Makes me so confused

I keep on
Fallin'
In and out of love with you
I never loved someone
The way that I love you

Oh, oh, I never felt this way
How do you give me so much pleasure
And cause me so much pain
Just when I think
Ive taken more than would a fool
I start fallin' back in love with you

I keep on
Fallin'
In and out of love with you
I never loved someone
The way that I love you

Oh baby
I, I, I, I'm fallin'
I, I, I, I'm fallin'
Fall

I keep on
Fallin'
In and out of love with you
I never loved someone
The way that I love you

Im fallin'
In and out of love with you
I never loved someone
The way that I love you

Im fallin'
In and out of love with you
I never loved someone
The way that I love you

What?

Erinjo - Fallin'

Refreni x2

they are fallin
jo nuk na nalin
shpina sikur fudall qe hedhin mallin
We are ballin, kejt venin kallim
i lutem zotit per shqipet mrena, kejt t'dalin
Më Shumë Këngë Nga Loni Gashi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet