Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5
 • Vendlindja:
 • Treviso 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Lundrim Kuqi është një shkrimtar i vogël. Vijon mesimet ne shkollen "Destan Bajraktari"-Suhareke. Ai ka shkruar poezi te ndryshme lidhur me shkollen, 28 nentorin, 17 shkurtin, per natyran, per librin, per femijet etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Shkumbin Dulaj

Hysen Lushtaku

Olti Dedinca

Eljo Canka

Bleonard Metalia

Sarafin Grulaj

Markelino Harizaj

Lensi Gega

Arsen Kurtashi

Florjan Curri

Tags: Lundrim Kuqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet