Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lundrim Kuqi
  • Vendlindja:
  • Treviso 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 22 Shkurt 2006
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Lundrim Kuqi është shkrimtar i vogël. Vijon mesimet ne shkollen "Destan Bajraktari"-Suhareke. Ai ka shkruar poezi te ndryshme lidhur me shkollen, 28 nentorin, 17 shkurtin, per natyran, per librin, per femijet etj.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet