Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lundrim Paçuku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Lundrim Paçuku është një këngëtar i njohur. Kengetari Lundrim Pacuku vjen nga nje experience qe sipas tij eshte e jashtezakonshme. Në vitin 2011, Lundrim Paçuku ishte finalist në The Voice of Albania 1 dhe nje nder te preferuarit e publikut. Në vitin 2012, Lundrimi prezantohet ne Top Fest 9 me kengen "Emocion"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Finalist në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »



Artistë Të Ngjashëm:

Nysret Hyseni

Xhelal Xheladini

Chika

Viagra

Breaker G

Alban Emiri

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Nusran Fera

Orhan Zeneli

Burim Kastrati


Tags: Lundrim Paçuku, Lundrimi, Lundrim Pacuku

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet