Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lundrim Paçuku
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Lundrim Paçuku është këngëtar i njohur. Kengetari Lundrim Pacuku vjen nga nje experience qe sipas tij eshte e jashtezakonshme.

Në vitin 2011, Lundrim Paçuku ishte finalist në The Voice of Albania 1 dhe nje nder te preferuarit e publikut.

Në vitin 2012, Lundrimi prezantohet ne Top Fest 9 me kengen "Emocion".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Finalist në

Voice Of AlbaniaKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet