Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lutfi Goga

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Lutfi Goga është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 17 Gusht 2017, Lutfi Goga publikon videoklipin "Kolazh 2017"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Perlat Merko

Ardit Vranozi

Klodjan Meçka

Idajet Hysa

Pandeli Tocka

Kujtim Beqaj

Rudi Hasanllari

Dionis Serdari

Saimir Menkaj

Rei Likaj

Tags: Lutfi Goga


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet