Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lutfi Goga
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Nuk ka akoma asnjë votë

Lutfi Goga është këngëtar. Më datë 17 Gusht 2017, Lutfi Goga publikon videoklipin "Kolazh 2017".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet