A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Lutus - Arsye E Humbur


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/06/2011

2011-06-24T19:50:13

Participating in

Top Fest 8


Memorje e Fshire nga lodhja
nje poezi e zeze qe te shpon
degjoj nje ze memec
perpjekje per mbijetese
harroj te ndjej te flas
te qesh te dua te te prek
vras veten ngadale pa asnje pendese
ref
nje rruge pertej kufijve njerzor
qe fal cdo gabim jetesor
nje fjale qe zgjedh te inorosh
arsye e humbur prej kohesh

shpesh me ankohesh
si te ishe femije
perpiqem anohem terbohem
per pak dashuri
fal ndryshoj pranoj
por difekte ke dhe ti
ne fund nje gje ngel
ai quhet thjesht deshtim

ref
nje rruge pertej kufijve njerzor
qe fal cdo gabim jetesor
nje fjale qe zgjedh te inorosh
arsye e humbur prej kohesh

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019