A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luziana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Luziana është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore dasmash. Më datë 31 Korrik 2010, Luziana publikon videoklipin "Afer Detit Afer Mbretit". Më datë 22 Tetor 2012, Luziana publikon videoklipin "Djemte E Camerise". Më datë 4 Gusht 2013, Luziana & Edmond Muho publikojnë videoklipin "Shpirtin Kam Tek Ti". Më datë 16 Gusht 2014, Luziana publikon videoklipin "U Verbua Dashuria", në bashkëpunim me Mondi. Më datë 3 Janar 2015, Luziana publikon videoklipin "Nuse Ti E Dhenderr Une". Më datë 28 Korrik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sidorela Kelmendi

Sevi

Irma Gurakuqi

Ema Bytyqi

Suzana Qatipi

Burbuqe Rada

Mimoza Abedini

Entela Ilirjani

Liliana Kanina

Lumnije Menxhiqi


Tags: Luziana, Luizina, Luziana Tahiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019