Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lynx - Princesha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  12

Për ty thone je shumë e mirë
Për ty thone je e vështirë
Çdo kush që të kërkon
Nuk të fiton

Ti thua jo,jo
Askush s'te meriton
Ti shumë kërkon,kërkon
Asgjë nuk të mjafton

(Refreni)
Çdo gjë që ti kërkon
Mamushi ta plotëson
Si një princeshë jeton
Asgjë nuk të mungon
Por zemër ta dish ti
Radha do të t'vij
Të ftoj ty në këtë lojë
Kur t'jesh me mu,do të t'rrotulloj

Në barin më të mirë qëndron
Plot me naze ia fillon
Me dy gota fluturon
Dhe ja ku nis e flirton
Jo,jo ti nuk e kupton
Me mua s'ka,nuk ka
Humbjen prano

Refreni 2 herë


Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001Lynx
Publikimi: 29/12/2013
Festivali: Festivali i 52-të në RTSH
Muzika: Lynx
Teksti: Lynx
Orkestrimi: Lynx


Lynx - Princesha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Princesha".
3. Video është e këngës "Princesha", por nuk këndohet nga Lynx.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lynx:


Komente 1