Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lynx - Deshmitar (Feat. Andy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Miresevjen ne Shqiperi , Epoke e Re
Epoke Dixhitale Me Iphone 3G
Me Kafe Dhe LLafe Qe Ikin Dhe Vin
Foto Profili Kopertine Dhe Check In
Ktu Ka Dite Te Qeta , Dite Me Tensione
Dite Qe Nuk Shtyhen Dhe Qe Dita S'Mbaron
Dite Me Shume Leke , Dite Pa Gje Ne Xhep
Dite Me X6 Dhe Dite Me Biciklete
Ka Dite Me Tritol , Dite ME Arme Kimike
Dite Festive Dhe Nete Melankolike
Te Na Rrojne Deputet , Partite Politike
Ktu Bejme Qejf Ne , Jete Amerike
Jam I Lumtur Qe Jam Pjese E Saj
Deshmitar Qe Nuk Bindem Kollaj
Gjersa Punet Vazhdojne E Shkojne Vaj
Made In Albania Destinacion Hawai

Une Jam Nje Por Je Dhe Ti
Qe Kerkon Te Vazhdoje

E Kam Ne Dore
E Kam Ne Dore
E Ke Ne Dore
E Ke Ne Dore
E Kemi Ne Ne Dore

Na Ana Tjeter Vitrina Zbukuruar
Eshte Ne Rregull Ska Gje Per Tu Shqetesuar
Perparuam Zinxhiret Jane Leshuar
Jete Dite Dhe Nate Per Tu Argetuar
Ktu Shitet Dhe Blihet Cdo Gje Me Leke Ne Dore
Po Ke Mik Te Fuqishem Mund Te Behesh Doktor
Kamarier Me Diplome Ose Shef Me Pak Shkolle
Na Kan Zili , Me Kete Protokoll
Nderkohe , Industria Muzikore Shqipetare
Nxjerr Talenta Me Pare ,
Kenge Fituese Kalimtare ,
Emisione Me Experience Per Tallje,
Artista Qe Shperthejne Dhe Humbin Si Fishekzjarre.
Po dale, A Nuk Jane Keto Skandale?
Mos Ndoshta U Mesuam Dhe Na Duken Normale?
Per Rrugdalje Drejtohu Nga Pasqyra,
Grupi Lynx Dhe Andy Qytetin Mbushin Me Ngjyra.

Une Jam Nje Por Je Dhe Ti
Qe Kerkon Te Vazhdoje

E Kam Ne Dore
E Kam Ne Dore
E Ke Ne Dore
E Ke Ne Dore
E Kemi Ne Ne Dore


Ky tekst u dërgua nga Le DiLynx
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/05/2014
Festivali: Top Fest 11
Muzika: Lynx
Teksti: Lynx
Orkestrimi: Altin Llakaj
Teksti: Andy


Lynx - Deshmitar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deshmitar".
3. Video është e këngës "Deshmitar", por nuk këndohet nga Lynx.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lynx:


Komente 0