Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lynx - Vonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Për ty çdo gjë lë pas
a do të shkojme diku larg?
Kudo që ty të pëlqen
mjafton thjesht pranë të të kem
Këto fjalë më shkruajte dje
doje të ktheheshim pas atje, ku ti më le
Nese akoma më do
the "beso sot tek unë dhe ti"

Unë për ty do bëja gjithshka
ta kishim dhe një shans
por kohën se kthejmë dot pas
Unë për ty do bëja gjithçka
por s'mundem të bëj asgjë
më vjen keq tani është vonë
Të vështirë e kemi
kurrë më s'do të jemi
S'do mundem të të harroj
Do të dua përgjithmonë
Fytyra jote më çmend
nga kjo botë më largonNuk kemi video për këtë këngë.


Lynx
Publikimi: 05/12/2017
Festivali: Festivali i 56-të në RTSH
Muzika: Lynx
Teksti: Lynx


Lynx - Vonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vonë".
3. Video është e këngës "Vonë", por nuk këndohet nga Lynx.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lynx:


Komente 0