Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Lyric Master - "Prap Te Them"

Teksti origjinal i kenges

1
Na bashk rrina non stop
E shoh ka ndenja plot
Qdo shikim qe ma bën
Dua t'ndodh diqka sot
Une qka po mendoj
E kam seriozisht jo loj
Koha qe kalon nuk dua te evitoj
Un te them po besom e kom problem
Ate qe e ndjej thell ne zemren tem

E pse neper ëndrra un t'kam per qdo nat
Nashta fati osht te ëndrra e ti je aj fatt??

Ref
Te Them Te Them
Se ti me pelqenn
Une Prap Te Themm

Te Them Te Them
Se ti me pelqenn
Une Prap Te Themm

2
Je roli kryesor n'ket shfaqje t'vertet
Je pjesa me e bukur qe e shijoj n'ket jet
Shikoj ne syt e tu veten aty e gjej
Degjoj zemren tende veten aty e ndjej
Kur jom ngat teje zemra ndryshe m'rreh
Nese don me dit arsyjen arsyja vet je :$

E pse neper ëndrra un t'kam per qdo nat
Nashta fati osht te ëndrra e ti je aj fatt??

Ref
Te Them Te Them
Se ti me pelqenn
Une Prap Te Themm

Te Them Te Them
Se ti me pelqenn
Une Prap Te Themm

Bridge :
Sot nje dit e re e pres qe te shoh
At bukuri t'rrall qe veq une e njoh
Qe kur po pres, e asgje e re
Qka ka me pas kur me mu nuk je :S:S

Ref
Te Them Te Them
Se ti me pelqenn
Une Prap Te Themm

Te Them Te Them
Se ti me pelqenn
Une Prap Te Themm
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019