Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Lyric Master Sjell Kengën E Re “Asaj I Fola”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
[10-10-2016]
Reperi Lyric Master publikoi kengen e tij me te re "Asaj i fola" ne bashkpunim me Daris dhe me videoklip. Kenga eshte lansuar me 24 Shtator 2016.
Kenga eshte pritur mjaft mire dhe ka pasur shume klikime.


      Lyric Master - Asaj I Fola (Feat.Daris) [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: fb31718
Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet