Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Lyric Master Sjell Përpunimin E Këngës “N.U.N”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[25-11-2014]
Me sa duket, këngëtarit Lyric Master i ka pëlqyer aq shumë kënga më e re e Bleros N.U.N, sa ka vendosur që ta sjellë për publikun e gjerë këtë këngë, por në versionin e tij. Ai ka postuar në profilin e tij zyrtar në Instagram vetëm një pjesë të shkurtër të kësaj kënge remake që ai e ka realizuar tashmë.
 (TeksteShqip.com)

      Lyric Master - N.U.N. (Remake) [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: shkelqimr
Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet