Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Lyric Master Sjellë Këngën E Re "Qa Se Pret"


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
[20-12-2014]
Reperi Lyric Master ka publikuar videoklipin e tij më të ri në bashkpunim me reperin EnizZ, me titull "Qa se pret". Teksti i kësaj kënge është shkruar nga Enis Krasniqi, ndërsa regjistrimi dhe mix & maxtering janë bërë në studion e Lyric Master. Videoklipi i kësaj kënge është zhiruar nga produksioni AN Production dhe është punlikuar në youtube nga kompania On Air Fm.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Lyric Master - Qa Se Pret (Feat.Enizz) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet