A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyric Master - Prap Te Them

Teksti i këngës:

1
Na bashk rrina non stop
E shoh ka ndenja plot
Qdo shikim qe ma bën
Dua t'ndodh diqka sot
Une qka po mendoj
E kam seriozisht jo loj
Koha qe kalon nuk dua te evitoj
Un te them po besom e kom problem
Ate qe e ndjej thell ne zemren tem

E pse neper ëndrra un t'kam per qdo nat
Nashta fati osht te ëndrra e ti je aj fatt??

Ref
Te Them Te Them
Se ti me pelqenn
Une Prap Te Themm

Te Them Te Them
Se ti me pelqenn
Une Prap Te Themm

2
Je roli kryesor n'ket shfaqje t'vertet
Je pjesa me e bukur qe e shijoj n'ket jet
Shikoj ne syt e tu veten aty e gjej
Degjoj zemren tende veten aty e ndjej
Kur jom ngat teje zemra ndryshe m'rreh
Nese don me dit arsyjen arsyja vet je :$

E pse neper ëndrra un t'kam per qdo nat
Nashta fati osht te ëndrra e ti je aj fatt??

Ref
Te Them Te Them
Se ti me pelqenn
Une Prap Te Themm

Te Them Te Them
Se ti me pelqenn
Une Prap Te Themm

Bridge :
Sot nje dit e re e pres qe te shoh
At bukuri t'rrall qe veq une e njoh
Qe kur po pres, e asgje e re
Qka ka me pas kur me mu nuk je :S:S

Ref
Te Them Te Them
Se ti me pelqenn
Une Prap Te Themm

Te Them Te Them
Se ti me pelqenn
Une Prap Te Themm

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019