Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Lyric Master - Te Dua Pa Arsye

Song Lyrics:

Ishte koha kur t'njoha ty
Tash jemi 1 nuk jemi dy
Ti e ndriqove jeten time
Dhe u bere jeta ime

E veqant krejt boten me ma fal se dua
Tjeter Kon perveq teje se dua
As nuk e menoj qe naj her t'jem larg teje
Vetem tjem afer teje dhe t'jesh ti afer meje

Jeten me ty ta kem
Me ty te jem
Un po ta them
Ate qe ndjej

Jet me ty te kem
Me ty te jem
Un po ta them
Qe te dua

Refreni2x
"Te Dua Te Dua"

Te dua pa arsye
Sa nata me yje
Te dua pa arsye
Sa nata qe ka yje

Tani qdo gje po na bashkon
Pa ty jeta osht monoton
Ishe pjesa e jetes time
Dhe u bere jeta ime

E veqant krejt boten me ma fal se dua
Tjeter Kon perveq teje se dua
As nuk e menoj qe naj her t'jem larg teje
Vetem tjem afer teje dhe t'jesh ti afer meje

Jeten me ty ta kem
Me ty te jem
Un po ta them
Ate qe ndjej

Jet me ty te kem
Me ty te jem
Un po ta them
Qe te dua

Refreni2x
"Te Dua Te Dua"

Te dua pa arsye
Sa nata me yjee
Te dua pa arsye
Sa nata qe ka yje

Jeten me ty ta kem

Un po ta them
Ate qe ndjej

Jet me ty te kem

Un po ta them
Qe te dua

Refreni2x
"Te Dua Te Dua"

Te dua pa arsye
Sa nata me yje
Te dua pa arsye
Sa nata qe ka yje

We added a new section Albanian Chords. Please help us with this song's chords. Thanks for your time!


(Optional)


(Optional)
teksteshqip.com © 2007 - 2019