Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - I Lenduar  (Feat. Snoopy-G)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Snoopy-G

25/07/2010

2010-07-25T14:34:46+00:00Lyric Master:
Dashurin me ty fillova ta ndjej
Hera e par un te thash te dua
Me verbove ti me lendove
a vertet ti me doje mua
Jo sme deshte
po me deshte dhe me shkatrrove
Dashurin qe ta dhash ti at e shpove
Un se di keq qka bera qe ti me keqtrajtove
Se ishe kan endrre jem e madhe

Reff.2x:
LARG LARG MEJE TI QENDRO
SDUA SDUA UN SYT TI SHOH ME
E NDJEJ THELL NE SHPIRT
ME LENDOVE TRADHTARE TI

SnoopyG:
Si qdokush n'dashuri t'par...bash tetona ti dhurova
n'fund meta krejt i vetëm...e pash kurgjjo s'fitova
thjesht plag n trupin tem...që ti nuk i shërove
e di ma për mu nuk menove...zemrën n2pjes ma shpove

E di prap jeta wazhdon...Zemra dashuron prap
sdu me pas prap at fat...afer teje se boj asni hap
thojn sene ecin me koh...un sdu me t'pa ma n'Sy
Ama duhet me kuptu...Zemra jem ma ska ven për ty

edhe pse shpesh m kujtohet...Momenti kur ty tkom pa
Asnjëher nuk besova ... që zemren ke me ma vra
Shum fjal e premtime...Bojshe be n'emrin tim
Ajo qka kom mendu për ty...Krejt koka kan gabim

Reff.2x:
LARG LARG MEJE TI QENDRO
SDUA SDUA UN SYT TI SHOH ME
E NDJEJ THELL NE SHPIRT
ME LENDOVE TRADHTARE TI

Lyric Master:
Un se dita se kan pe du aq shum koh mu desht per me kuptu
Ta fala dashurin ti fala te gjitha me mjaftoje ti i lumtur te isha
Jo sme deshte
po deshte dhe me shkatrrove
Dashurin qe ta dhash ti at e shpove
Un se di keq qka bera qe ti me keqtrajtove
Se ishe kan endrre jem e madhe

Reff.2x:
LARG LARG MEJE TI QENDRO
SDUA SDUA UN SYT TI SHOH ME
E NDJEJ THELL NE SHPIRT
ME LENDOVE TRADHTARE TI


Ky tekst u dërgua nga  aLii006
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet