Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Lyric Master - Dua Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/05/2012

2012-05-23T18:24:42Pjesa e 1
Nese ti vertet me do, ashtu siq un te dua
Më thuaj ti te lutem, se çfar'ndien per mua
Për ty jetën do ta jap, vetëm ty të dashuroj.!!
Zemrën time do ta jap,dhe askush s'do t'ma ndaloj?

Mos mendo se s'të kujtoj
E as qe nuk'të ëndroj
Mos mendo se te'kam harruar
Por mendo, se sa shum të dua
Te dua, te dua, nese ti s'më beson
Pyte ti zemren time, ajo ty te tregon.

Ref1x
Dua dua,Te jesh me mua,
Ne ket nat shum te bukur,.
Dhe te ndjehem shum i lumtur

Dua dua,Te jesh me mua,
Ne ket nat shum te qet,
Te dua te dua per jet

Pjesa e 2
Ti ke hyr thell ne mua, dhe nuk del aq leht
Je e para dhe e fundit, qe e kam n'kët jet
Deri ne frymen e fundit, do te dua vetem ty
Asnje tjeter pervec teje, nuk dua t'shoh me sy..

Me ka marr malli t'shoh me sy,
M'ka marr malli t'rri me ty,
Ti je pjesa ma e bukur, ne zemer me ke hy
Me'ka marr malli qe buzen, ty un ta shijoj,
Jo se e kam puthur ndonjëherë,
Por dua ta provoj.

Ref1x
Dua dua,Te jesh me mua,
Ne ket nat shum te bukur,.
Dhe te ndjehem shum i lumtur

Dua dua,Te jesh me mua,
Ne ket nat shum te qet,
Te dua te dua per jet

Outro:
Hap zemren dhe degjo
Hap librin dhe lexo
Hap dritaren dhe shiko
T'kam ne zemer ti mos HARRO !!

Ref1x
Dua dua,(Ty t'kem pran)Te jesh me mua,(Me muaa)
Ne ket nat shum te bukur,
Dhe te ndjehem shum i lumtur

Dua dua,(Ty t'kem prannn),Te jesh me mua,(Me muaa)
Ne ket nat shum te qet,
Te dua te dua per jet.....


Ky tekst u dërgua nga Lenna   mMpOOdi
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet