Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyric Master - Loti Yt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti Yt".
3. Video është e këngës "Loti Yt", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyric Master - Loti Yt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  46

Komente

9 🔥

28/08/2010

2010-08-28T08:08:00+00:00Yeahh … Loti yt

Ditë me shi, në ballkon qendroj
Tkujtoj
Shkruar këtë poezi,dhe per ty mendoj.
Nga dashuria per ty ,
U bëra dhe poet
Ti ike nga unë
E më le vet.
Nga malli qe kam për ty
Natën të ëndërroj
Të dua më shumë se kurrë
Dhe pse larg teje qëndroj.
U ndave ti nga unë
Tani na ndan largësia
Isha I lumtur aq shumë,
Tani më myt vetmia

Refreni ( 1x):
Dua tjem loti yt
Nsyrin tënd të bukur
N’faqen tënde unë t’jetoj
Dhe të ndjehem njeri më I lumtur
Dua dua dua t’jem loti yt
N’syrin tënd të bukur
N’faqen tënde unë t’jetoj
Dhe të ndjehem njeri më I lumtur.

Ka kohë ëe je larguar,
T’mbaj n’zemer pergjithmonë
Më ka marr per ty
Sa shum ti me mungon
Se mendoja jeten kështu
Realiteti shihet këtu
S’mund ta perballoj kët largsi
Qe s’jom mo me ty
Deshta të t`harroj
E per ty t`mos mendoj
Por nuk mundem dot
Se me zemer te dashuroj
Dot nuk të harroj
Se e kam shum veshtir
Nuk po mundem dot emrin pa ta thirr

Refreni ( 1x):
Dua tjem loti yt
Nsyrin tënd të bukur
N’faqen tënde unë t’jetoj
Dhe të ndjehem njeri më I lumtur
Dua dua dua t’jem loti yt
N’syrin tënd të bukur
N’faqen tënde unë t’jetoj
Dhe të ndjehem njeri më I lumtur.

Dua tjem loti yt
Nsyrin tënd të bukur
N’faqen tënde unë t’jetoj
Dhe të ndjehem njeri më I lumtur
Dua dua dua t’jem loti yt
N’syrin tënd të bukur
N’faqen tënde unë t’jetoj
Dhe të ndjehem njeri më I lumtur.


Ky tekst u dërgua nga shvqailpojnai   DessB   deffrim
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet