Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

1
Tani jam një, shkoll me ty /
E që kur te pash, ne zemër më ke hy /
Ngado qe un shkoj, vetem n'ty mendoj /
Vetem t`jem me ty, tjeter nuk dëshiroj /
Me parë isha I lirë, e shum I shfrenuar/
Tash është më vështir se jam I dashuruar /
Sa her që të shoh, zemra më fort më rreh /
Kur ndihem I vetmuar, te kerkoj ku je /
ënderr mbrëm të pash, sikur je me mua /
Në fund morra guximin, t'thash të dua /
Në fillim mendoja, se te kisha simpati /
Por tash e kuptova, se te kam dashuri /

Ref [x2]
Per ty un kam mall, ku do ngado që të shkoj /
Për ty ndjenjat që kam, nuk di si ti tregoj /
Shpirti im po vuan, ku je të kërkoj /
Te ti dua te vi te t'them se ty të dëshiroj /

2
Mendova një her mirë, dhe dua të ta them /
Ndjenat që kam për ty, me ty dua të jem /
Të lutem rri me mua, të lutem ti mos shko /
Bashkimi i ne të dyve, shpresa e fundit o /
Vetem ti m`pëlqen, veq ty te deshiroj /
Të lutem më beso, kët këng per ty këndoj /
Ende un nuk t`kam pran e s`mund te ndjehem mirë /
Mos më refuzo, plotsoma kët deshirë /
Që moti dua, ti puth ato buzt e tua /
Të mbaj në përqafim ta di se më do mua /
Ishe,dhe, je, te kam engjull I jetës time /
Ti do jesh e imja, e jo veq në kujtime /...

[Ref x2]
Per ty un kam mall, ku do ngado që të shkoj /
Për ty ndjenjat që kam, nuk di si ti tregoj /
Shpirti im po vuan, ku je të kërkoj /
Te ti dua te vi te t'them se ty të dëshiroj /..... /


Ky tekst u dërgua nga Little Angel94   deffrim   Arbnors1   Lyric1Lyric Master
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/09/2011


Lyric Master - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 1