Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Baby (Feat. Mixeri)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Mos me pys se si jem ai
kur dit e nat ne ty mendoj
kur e din se jom i vetmuar
kur e din se jam i lenduar
mos me pyt se kam lot ne sy
kur e din qe jom vetem per ty
se malli me ka mar per syt e tu
se pa ty smund dot me jetu
eh ta dish sa shum te dua
do te rrije vetem me mua
dua te ndjej buzet e tua
dhe fjalt qe vetem ti mi thua

Qe vetem ti mi thua
baby hoou

Ref (2x):

Baby do you feel
the same i wanna that
do you feel love
i wanna do you
think about me
(about me baby)

Kur jom nervoz asgje sme qetson
vetem nese ti zemer prane meje qendron
sa her je prane meje une
bi ne mendime sepse ti per mua
je jeta ime ulum mendoj
perseri nuk kuptoj pse je larg
meje e shum te deshiroj
ti gjithmon me thua
se me genjen por jam i sigurt
qe zemra jote genjen
ne fillim te zemres sime
emrin te nderuar as kujt
si tregoj se per ty po vuaj
jam i dot ta kuptosh
kom mshef zemren ime
ty ta fala jeten
dhe aspak sme dhimen
sme pelqen dashuria
se sun nuk jemi ne te dy
me pelqen me tmija
se vazhdoj mendoj per ty
me pelqen vetem
te endrroj se jeten
me ty dua ta vazhdoj

Ref (2x):

Baby do you feel
the same i wanna that
do you feel love
i wanna do you
think about me
(about me baby)

You are the love of my life
how is that we can
be together hoouu
together

Ref (2x):

Baby do you feel
the same i wanna that
do you feel love
i wanna do you
think about me
(about me baby)


Ky tekst u dërgua nga  FjolllaaLyric Master
Featuring: Mixeri
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/04/2013


Lyric Master - Baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baby".
3. Video është e këngës "Baby", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 0