A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Lyric Master - Atmosfera Nxehet


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/04/2009

2009-04-13T00:10:19

Yeeeah
rep present lyric master

Ref x2:
Ne njene nje ti n'imi na shee
e atmosfera nxhehet shum njeri dehet

Dy a tri gota eks i qoj
edhe jetnoj e bumbardoj
lyric nej e anej stilin e kom krejt OK
Mir se ju gjej ktu paska plot gjin
veni me mu paska kuptim ti kalli amaterat
si bossat me plin
kta marrun krejt si plotselin

E merr anen asnjo in
krejt jan fals si tim
ktu kush rrin kerkon spe sho
qka po nishan n'ta ej qik une ty spot njoh

Ref x2:
Ne njene nje ti n'imi na shee
e atmosfera nxhehet shum njeri dehet

Ref x2:
Ne njene nje ti n'imi na shee
e atmosfera nxhehet shum njeri dehet


Lyrics submited by  TrimjaA
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019