A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyric Master - I Am Single Realitet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/01/2011

2011-01-12T17:11:29

I am Single /
Po du me pas ngat veti ni femen /
I am Single /
Po du me pas e me thirr zemer /

Kom nevoj per pak dashni
Du me pas ni femen mir mu ni

I koM mbush 19vjet
S'kom femen veq simpati
I vetmi jom Qe ska femen
Nkit koh e knon per dashni

Per avantura jo skom koh
Thirrum sa dush nuk vi jo
Zemer nalu pak meno
Dalloj si fjala mir me po

Ka ksi pamje po jo t'zakonshme
Jom vetvetja s`dua lidhje t'perkohshme

reff.2x
I am Single /
Po du me pas ngat veti ni femen /
I am Single /
Po du me pas e me thirr zemer /

2
Nuk menoj une si tjert (jo nuk jom nisoj)
Jom djal serijoz (Jo un nuk tradhtoj)

I koM mbush 19vjet
S'kom femen veq simpati
I vetmi jom Qe ska femen
Nkit koh e knon per dashni

Per avantura jo skom koh
Thirrum sa dush nuk vi jo
Zemer nalu pak meno
Dalloj si fjala mir me po

Ka ksi pamje po jo t'zakonshme
Jom vetvetja s`dua lidhje t'perkohshme

reff.4x
I am Single /
Po du me pas ngat veti ni femen /
I am Single /
Po du me pas e me thirr zemer /


Lyrics submited by  aLii006   mMpOOdi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019