A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyric Master - I Need You  (Feat. Hava)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  26

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/09/2011

2011-09-22T23:50:49

Song from the album:

"Filloj Misioni"


Lyric Master:

Kam kërkuar një njëri si ti
Pjesen me te madhe te jetes sime
Por ishte shum veshtirë un ta gjeja
Dhe befasisht u ktheva,dhe ti u gjinde

Eja ti mos vono,eja ti se po te pres
Eja dhe hapma qiellin per qdo mengjes!
Kur jam ne mendime je pran zemres sime
Kur rruges un kaloj,veq per ty mendoj!

Lyric Master:

I Feel The Same Way
And I Have to Say
Girl I Want You,Girl I Need You

HAVA:
I Feel The Same Way
And I Have To Say
Boy I Want You,Boy I Need You

Lyric Master:

Kjo dashuri e jona si pa kufi
Dhe ti gjithmon qendron ne mendjen time
Dhe sonte jemi veq un dhe ti
Te lutem degjom se je jeta ime

Eja ti mos vono,eja ti se po te pres
Eja dhe hapma qiellin per qdo mengjes!
Kur jam ne mendime je pran zemres sime
Kur rruges un kaloj,veq per ty mendoj!

Lyric Master:

I Feel The Same Way
And I Have to Say
Girl I Want You,Girl I Need You

HAVA:
I Feel The Same Way
And I Have To Say
Boy I Want You,Boy I Need You

Lyric Master

Ehh deshira ma e madhe esht me kan me ty

Hava
Baby I need you

Lyric Master
Eyy Girl I Want You, UN KOM NEVOJ PER TY


Lyrics submited by  EnnisaaAG
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019