Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyric Master - Kemi Me Dal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kemi Me Dal".
3. Video është e këngës "Kemi Me Dal", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyric Master - Kemi Me Dal  (Feat. Kusha)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Këngë e albumit:

"Filloj Misioni"

Komente

1 🔥

Featuring

Kushtrim Kelani (Kusha)

22/09/2011

2011-09-22T22:56:14+00:00Sonte ne ket nat kam vendos me ty me dal
Jom ba gati per me ardh ty me t`marr ty me t`marr
Dalim me shetit,Rruges neper qytet
E at`her kur s`dal me ty normal un nihna vet

Kur pom shikon ma shum per veti je ka m`bon
Monotonin ma largon e Dashurin ma shton

Ref: KUSHA:
Sonte Kemi Me Dal
Kemi Mu Knaq
Qe Un Po Vi Me T`marr
Zemmer Kemi Mu Knaq

Kusha:

Esht hera e par qe me ty sot kom dal
Ky osht takimi I par emocione pa fjal
Normal zemer kjo vlen si per mu si per ty
Kjo pamja jote sonte osht shum tu m`pelqy

Kur pom shikon ma shum per veti je ka m`bon
Monotonin ma largon e Dashurin ma shton

Sonte Kemi Me Dal
Kemi Mu Knaq
Qe Un Po Vi Me T`marr
Zemmer Kemi Mu Knaq


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet