A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyric Master - Provom Pak  (Feat. Rap Star)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/09/2011

2011-09-23T15:29:34

Featuring

Rap Star

Song from the album:

"Filloj Misioni"


Ref..L.M
Provom pak ajt provom pak
Provom pak ajt provom pak
Provom pak ajt provom pak
Provom pak ajt provom pak

eniZz (RS)
Hajt thuje ata qe t`pelqen
Edhe ata qe don me pas
Hajt thuje pak pak ma shpejt
Se qishtu ti je ka m'plas
Hajt thuje emrin tem
eniZz poppa ty t`pelqen
E bojna bashk nuk ka problem
E masanej ti vet vjen
Per mu nuk ka problem
Veq hajde pak ma ngat
Per mu nuk ka problem
Ti ti ti PROVOM PAK./...

Ref. L.M
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak

Hajt thuje
Hajt thuje
Hajt thuje
Hajt thuje

Monni (RS)..
Nuk e di pse pe mohon
Kur krejt e din se ti um`don
Nese ki diqka pra kallzom
Se krejt çka t`vyn un i kom
Krejt çka t`vyn un i kom
Asni sen nuk um mungon
Monni krejt ty ti kallzon
Veq me t'prek niher a bon
Krejt qka t`vyn un i kom
Asni sen nuk um mungon
Monni krejt ty ti plotson
Veq niher me t'** a bon

Ref. L.M
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak

Lyric Master
Ajt thuje ate qe t`pelqen
Ajt thuje ate qe t`pelqen
Ajt thuje ate qe t`pelqen
Ajt thuje ate qe t`pelqen ajt thujee

Ref. L.M
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak

L.M
Ajt thujee
Ajt thujee
Ajt thujee
Ajt thujeee


Lyrics submited by Menaa   LeeLaa   Lyric1
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019