A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyric Master - Vet Nuk T'lo


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/09/2011

2011-09-23T22:29:42

Song from the album:

"Filloj Misioni"


Qdo vend qe kom me shku
Gjithmon Do t`jesh ti me mu
Asnjeher s`kom me t`mungu

N`jeten ti je afru
Jeten tem e ke ndryshu
Prej qe kur jemi taku

Nje Fjal Thot ??
Mos e braktis KURR një person qe te do
Kjo Fjal s`harrohet dot
Mos ta nin zemer un vet nuk t`lo

Ref :
Asnjeher per ne s`esht von dashuria ka fillu
Un vet nuk muj me t`lon se n`ty jom dashuru
Jeten ma ke ndriqu prej qe kur jemi njoftu
Nuk Te ndrroj me asnjo se veq ti je per mu

BABY-BABY-BABY
BABY-BABY-BABY
BABY-BABY-BABY
BABY-BABY-BABY

Shum shpesh jom tu menu
Lidhja po shkon tu forcu
Dhe qdo her ma shum te du

N`jeten tem ti je afru
Jeten tem e ke ndryshu
Prej qe kur jemi taku

Nje Fjal Thot ??
Mos e braktis Kurr një person qe te do
Kjo Fjal s`harrohet dot
Mos ta nin zemer un vet nuk t`lo

Ref :
Asnjeher per ne s`esht von dashuria ka fillu
Un vet nuk muj me t`lon se n`ty jom dashuru
Jeten ma ke ndriqu prej qe kur jemi njoftu
Nuk Te ndrroj me asnjo se veq ti je per mu

BABY-BABY-BABY
BABY-BABY-BABY
BABY-BABY-BABY
BABY-BABY-BABY

Jo Baby Jo
Nuk te lo vet un jo
Jo Baby Jo
Nuk t`lo vet un jo

Ref :
Asnjeher per ne s`esht von dashuria ka fillu
Un vet nuk muj me t`lon se n`ty jom dashuru
Jeten ma ke ndriqu prej qe kur jemi njoftu
Nuk Te ndrroj me asnjo se veq ti je per mu


Lyrics submited by Rexonitbagoldag   EnnisaaAG   Lyric1
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019