A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Lyric Master - Veq Nemer Tem  (Feat. Kusha)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/12/2011

2011-12-13T11:37:02

Featuring

Kusha (Kushtrim Kelani)


Hej qka bane me qyto muzika palidhje me kit far koncerti deshtum
Qe be e kina nja t'fort qyto per fund

llshoja llshoja pak qaty zanin.........

whoop whoop ejj this is an another hit
shake everybody
hajde krejt femnat e mira dridhne trupin
hajde krejt krejt krejt krejt krejt
veq per mu veq per mu!
Yeah everybody just listing yeah baby

Kusha:
kjo nate..explov shum mir tu u ndi
kur jam une me ty e di ska monotoni
mos u ndal veq kce mos ta ndin e di pse
mos i kqyr ma tjert po veq rri me mu n'vend

don't stop bone ngat meje ni hap
afrohu ti ma ngat me stilin ton shum t'qart
Se veq ti din me dridh se veq din me sill
se veq ti eja na s'kem nevoj per nikeshil
(nikeshil hahah)

Lyric Master:
kjo nate..explov shum mir osht tu u ndi
kur jam une me ty e di ska monotoni
mos u ndal veq kce mos ta ndin e di pse
mos i kqyr ma tjert po veq rri me mu n'vend

Don't stop stop bone ngat meje ni hap
afrohu ti ma ngat me stilin ton shum t'qart
veq ti din me dridh veq ti din me sill
krejt i bon ski nevoj per nikeshil (ej ski nevoj per ej nikeshil)

Ref:
Sonte si yll po shkelqen
po shkelqen po shkelqen
Je ka dokesh shum perfekt
si me kan Jennifer Lopez. x2

ejj Kush le se u kry boll ma
ejj Lyric prit edhe ni sekond -okei
krejt kta po m'thojn je tranu
qka ka tre? qata pe du
n'ramazan kom dyshu nuk po muj me vizitu
qka me vizitu kurr s'muj as me prek ejj
Veq I love you n'ramazan mu ka tek

(hajt shko vizito mas ramazanit
po pasha migjen ojj ingje hajt ki me pa ti..)


Lyrics submited by Eron Berisha
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019