Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Lyric Master - Femit Jetima  (Feat. Real K)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Komente

Asnjë Koment

09/09/2010

2010-09-09T21:51:38+00:00

Featuring

Real K
jam jetim nga zemra jote pas kuptim 20 cent mandej si gjen tash per barkun pa ushqim se len asht me kujtu vargjet a mi gjeni fastia pom kqyrin si me kom a si veremi jo jo sjam i smut sjam i keq veq i shtrut gralitetin e kam tpreken por n'shpirt jam i but faleminderit m'falni se si mori potkuna a di se shum fmij si dit a nat e huna po qa me bo as une nuk dal mes mu kon puna tan diten e lyp per mi ble dy samuna gjeth runa mos po smuna e tani me vujt duna se e di qe sjam ndihm prej kerkujna o zot duna mu e ton ata qe jan si un ruj allah ata qe mendojn qe s'jan si un se ton ju njerz po don si jan si un por dikush i lagur me lot dikush me sapun

o mor zot me jep ti mu fuqi qe te kam qe ta kam un femiri o mor zot prej teje kerkoj shpetim qe te dal qe te dal nga ky mjerim

un jam qaj qe n'luft keq u prek sa qe keq u djeg sa qe biri i ka pas me hi per qdo vrejtje para pse me fjet per qdo nat mendoj qysh dot ket hise per mu athu a deshtoj pergjigje kerkoj e si uj val notoj


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet