Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Lyric Master - Ti Pse Ke Shku  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35

Komente nga Fansat

3 🔥🔥

03/05/2012

2012-05-03T20:57:03

Mendoj per qdo sen
Por gjithqka esht e kot
Pa ty s'dua t'jetoj n'ket bot
T'gjitha qe i kam kalu
Tash jam tu i kujtu
A thu pse ti je largu

Gjithmon te pres
Asniher s'me behet von
T'gjitha ti kam fal
Asniher si bi pishmon
Ate qe ti ma ben
Un nuk e meritoj
T'lutem kthehu dhe njeher
Qe jeten ta vazhdoj E tii pseeeee???

Ref
Ti pse ke shku pse me ke harru
Pse t'gjitha i ke shkatrru
Tash n`zemer me mall per ty jam tu jetu
Se ki iden sa je tu m'mungu

2
Shpresoj qe ta kem nje dit
Per met pa veq edhe niher
Zemra e hapur per ty qdo her .
Dikur e kisha afer
Tash na ndan nje largsi
Zemra te`kerkon
Dot s'jeton n`vetmi

Gjithmon te pres asniher s'me behet von
T'gjitha ti kam fal asniher si bi pishmon
Ate qe ti ma ben un nuk e meritoj
T'lutem kthehu dhe njeher qe jeten ta vazhdoj E tii pseeeee???

Ref
Ti pse ke shku pse me ke harru
Pse t'gjitha i ke shkatrru
Tash n`zemer me mall per ty jam tu jetu
Se ki iden sa je tu m'mungu


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet