A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyric Master - Vera Pa Ty  (Feat. Kusha)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/06/2012

2012-06-17T19:28:25

Featuring

Kusha (Kushtrim Kelani)


(LYRICS)
1 Lyric Master
Un e di qe n'men ka me t'ra
Un e di qe mall ki per me m'pa
Po gjithqka ka marr fund
Fat e shpres shko lyp tjeter kun

Se qka jom kon un e din mir ti zemer
Sa t'kom dasht ty s'kqyra tjeter femer
Por vleren mu asniher s'ma ke dit
Qe largohna prej teje kurr se ke prit

Ref...2x
Kjo ver pa ty e ti me kujtonn
Kjo ver pa ty po shkonn

2 Kusha
S'doje t'ishe ti me mu
S'doje t'm'shihje t`ut shiku
Per dit t`mira ki me pas shtir
Ateher s'munda tash t'thom lamtumir

Ti s'mun me kon me tjetrin "Girl"
Ti s'mun me kon me tjetrin "Girl"
Ti s'mun me kon me tjetrin "Girl"
Tjetrin "GiRL"

Ti s'don me kon me tjetrin "Girl"
Ti s'don me kon me tjetrin "Girl"
Ti s'don me kon me tjetrin "Girl"

Bridge
Vera e nxeht ka me tu kujtu
Vera pa mu shpejt ka me mbaru

Ref...2x
Kjo ver pa ty e ti me kujtonn
Kjo ver pa ty po shkonn

Jo pa mu s'bonn

2x
Harrom se fajet i ke ti
Me'kujton po ma me mu sje ti
Tash je pendu e m'kerkon qdo sekond ti


Lyrics submited by  EnnisaaAG
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019