Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyric Master - Femen Pa Ndjenja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femen Pa Ndjenja".
3. Video është e këngës "Femen Pa Ndjenja", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyric Master - Femen Pa Ndjenja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

Komente

1 🔥

24/08/2012

2012-08-24T18:50:58+00:00U tret shpirti ne qetsi per ty spo du mo me ni
Hala e maj men at koh ta kom dasht buzqeshjen si fmi
Ata syt e tu si yje e ftyren tane si engjull
Asni ndjejn se kom n'zemer nuk du mo me t'pas un
S'jom mo ai personi i vjeter qe lotin ka me ta fshi
Sko me menu mo per ty n'ondrra tua mo un s'vi
S'jom lind me thy ndjenja natyra jem e varfun
Zemra mo ska dashni per ty vlera ma e pasun

Refreni
Më nuk te du shum jam pendu
Pse ty un t'kom njoftu femen pa ndjenja
Tash munesh me shku

Shum jam mashtru
Pse ty un t'kom besu femen pa ndjenja
Tash munesh me shku

Un prej teje shum kam prit po pej meje gjith je ik
Un asniher se kam dit se qfar femne me mu je shit
Nuk dua mo un arsye Nuk dua te degjoj
Gjithqka qe ti m'ke thone gjitha perfundoj
S'jom mo ai personi i vjeter qe lotin ka me ta fshi
Sko me menu mo per ty n'ondrra tua mo un s'vi
S'jom lind me thy ndjenja natyra jem e varfun
Zemra mo ska dashni per ty vlera ma e pasun

Refreni
Më nuk te du shum jam pendu
Pse ty un t'kom njoftu femen pa ndjenja
Tash munesh me shku

Shum jam mashtru
Pse ty un t'kom besu femen pa ndjenja
Tash munesh me shku

Me simpati fillova
Jeten ma ndryshove
Ket fund se mendova
Gjitha i shkatrrove

Ndjenja me ty krijova
Deshtuan dy zemra
Ket fund se mendova

N'ket bot qdo njeri gabon
Por prap se prap jeta vazhdon
Nese naj her une ka me t'mungu
Faji nuk u kon i jemi e tash më

Refreni
Më nuk te du shum jam pendu
Pse ty un t'kom njoftu femen pa ndjenja
Tash munesh me shku

Shum jam mashtru
Pse ty un t'kom besu femen pa ndjenja
Tash munesh me shku

Me simpati fillova
Jeten ma ndryshove
Ket fund se mendova
Gjitha i shkatrrove

Ndjenja me ty krijova
Deshtuan dy zemra
Ket fund se mendova
Se ti je femen pa ndjenja


Ky tekst u dërgua nga  aLii006
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet