A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyric Master - Ajo Osht Vetem


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  26

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/11/2012

2012-11-24T17:05:40

Song from the album:

"Asaj"


Teksti : Kujtim Cakolli&LyricMaster
Music&Ork: Lyric Master
Recording :HD Studio (Lyric Master)

1.
Ne me kurr s'do t'jemi bashk
Une nuk ndryshoj
Si dikur me kerkon tash
Misioni perfundoj

Ti ke qen shum e pa fat
E kupton tash qe s`me ke ngat

Nuk e dua me
Nuk e dua me
Ndjenjen qe ma ke dhon

Nuk e ndjej me
Nuk e ndjej me
Atë qe ma ke thon

ref:
Ajo esht vetem ajo osht larg
E urren veten qe mua s'me ka pran

Ajo esht vetem ajo osht larg
E urren jeten qe nuk me ka pran

2.
Ne mo asgje s'na ndan bashk
Mua edhe ty
Si dikur ne s'jemi tash
Mes nesh gjithqka u kry

Ti ke qen shum e pa fat
E kupton tash qe sme ke ngat

Nuk e dua me
Nuk e dua me
Ndjenjen qe ma ke dhon

Nuk e ndjej me
Nuk e ndjej me
Atë qe ma ke thon

Ref:
Ajo esht vetem ajo osht larg
E urren veten qe mua sme ka pran

Ajo esht vetem ajo osht larg
E urren jeten qe nuk me ka pran
.
4x
Ti je shum larg
Asgjë neve s`na ndan bashk

Ajo pyt veten ne dy ku mbetem
Ajo osht larg une jom larg Ajo osht vetem


Lyrics submited by  EnnisaaAG
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019