Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyric Master - Asaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyric Master - Asaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

Këngë e albumit:

"Asaj"

Komente

5 🔥

11/05/2013

2013-05-11T19:41:54+00:00Nuk munda më ,e të lash.
S'mund të dua më,atë dit të thash.
Nuk të ndjej pran, më mungon tash
Vuaj qe te lash

Më përqafoi fort,kur e largova
Tash po e kërkoj, e di se gabova
E lëndova tepër,e bëra të qaj
Ah, une shko i thash asaj

Refreni2x
Tash e di qe ti me'deshte
Tash mir e di, e duaa t'qaj
Kurrë i askujt, s'do te'jem
Nese s'jam un i asajjj

2
Jemi lenduuu,su dasht me t'lan.
Mos m'le jeta ime, m'pate than.
Edhe pse e di, me ty u kry.
Dua t'kem, po s'kom guxim mu kthy.

Më përqafoi fort,kur e largova.
Tash po e kërkoj, e di se gabova
E lëndova tepër,e bëra të qaj
I thash shko ,shko i thash asaj

Refreni2x
Tash e di qe ti me'deshte
Tash mir e di, e duaa t'qaj
Kurrë i askujt, s'do te'jem
Nese s'jam un i asajjj

Un e largova i thash shko i thash shko une asajjj
Zot e lendova shum me fal, me fal i them tani Asaj

Refreni2x
Tash e di qe ti me'deshte
Tash mir e di, e duaa t'qaj
Kurrë i askujt, s'do te'jem
Nese s'jam un i asajjj


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet